قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

چرا بهترین مشاوران و متخصصین وزیر شورای تشکلهای نمی باشد؟

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران:

چرا بهترین مشاوران و متخصصین وزیر شورای تشکلهای نمی باشد؟

معاون وزیر جهاد کشاورزی در دیدار با شورای مرکزی تشکلهای بخش کشاورزی گفت: تشکلهای باید در امور این بخش فعالتر باشند و در جهت مطالبات کشاورزان اقدام موثرتری داشته باشند .

×××

مدیر عامل سازمان تعاون روستایی افزود: «تشکلها نمایندگان قشر بزرگی هستن و از سرمایه اجتماعی بالایی برخودار هستند و باید از این سرمایه در جهت پیشرفت اعضای خود تلاش موثر داشته باشند و هرچه سریعتر کارگروههای بازرگانی در بخش داخلی و صادرات و واردات تشکیل شود  و در این امور هر طرحی دارید ارایه کنید و حتما در این امور همراه تشکلها هستم. سازمان تعاون روستایی امکانات بسیار زیادی دارد چرا از این امکانات استفاده نکرده اید؟! در راهی که پیش دارید تلاش کنید و پیگیری های مستمر داشته باشید .

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران گفت: مهندس طهماسبی با توجه به پاکدستی و تلاشهای جهادی وتسلط و تخصص و تجربه شما پس از انتصاب بسیار امیدوار شدیم و با صحبتهای امروز شما امیدوارتر شدیم .
محسن نقاشی افزود: به استحضار میرساند که بیانات شما بسیار پراهمیت میباشد و تشکلها میتوانندوباید در جهش تولید بسیار موثرتر باشند اما متاسفانه مسئولین به تشکلها اهمیت نمیدهند تشکلهای جهاد کشاورزی علیرغم انکه از بدنه جهاد کشاورزی میباشند و جزو متخصصین طراز اول میباشند و میتوانند در امور بخش کشاورزی همراه و بهترین مشاوران برای وزیر باشند که متاسفانه مورد بی مهری از وزارتخانه خودی قرار میگیرند.
نایب رییس شورای مرکزی تشکلهای بخش کشاورزی ایران عنوان کرد: تشکلها با گذشت چند ماه هنوز موفق به دیدار وزیر نشده اند در صورتی در همین چند ماه و همین امروز وزیر با واحدهای تولیدی و تشکلهای اداره تعاون و صنعت جلسه دارند چرا وزیر به بخش بازرگانی اهمیت میدهد ولی به تولید نه.
وی ادامه داد: چرا بهترین مشاوران و متخصصین وزیر شورای تشکلهای نمیباشد؟ تولید کنندگان در جهش تولید میتوانند بهترین گزینه باشند  برابر قانون بهبود  محیط کسب و کار مسئولین الزام به نظرخواهی از تشکلهای  مرتبط میباشند که متاسفانه این اتفاق صورت نمیگیرد

نقاشی افزود: در مورد امکانات بلااستفاده تعاونی روستایی فدراسیون طی مکاتبات مستمری که با سازمان داشته تقاضای مکانهای متعلق به سازمان را شد و بازدیدهایی راهم داشته و تقاضای چند مکان را کرده است و مدیر عامل وقت اقای دکتر شیرزاد دستور صریح دادند که متاسفانه هیچ مکانی در حال حاضر تحویل فدراسیون نشده است در صورتی که میتوانیم با تحویل مکان پیشنهادی حداقل ۵ هزار شغل ایجا کرد  و ایجاد فروش اینترنتی مشکل بزرگ اتحادیه های بخش کشاورزی کاهش و صادرات بسیار بالایی را داشت. امیدواریم با مدیریت جهادی شما در سال جهش تولید بتوانیم توسعه های چشمیگیری را ایجاد نماییم

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل نامی نو ابر کار آفرین ایران شد

 همایش ابر کارآفرینان ایران یکی از بزرگترین رویدادهای کارآفرینی در ایران است که با هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *