قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

گزارش جهانی غذا سازمان جهانی فائو

علی رغم عدم اطمینان ناشی از همه گیری ، اولین پیش بینی های فائو برای فصل ۲۰۲۰/۲۱ نشان دهنده وضعیت عرضه و تقاضای غلات راحت است.
چشم اندازهای اولیه نشان می دهد که تولید جهانی غلات در سال ۲۰۲۰ با رکورد سال قبل ۲.۶ درصد فراتر رفته است.
بر اساس شرایط محصولات موجود در زمین ، انتظارات کاشت برای آنها هنوز برای کاشت ، و با فرض داشتن آب و هوای عادی تا پایان فصل ، تولید غلات در جهان ۲۷۸۰ میلیون تن (از جمله برنج در معادل آسیاب شده) پیش بینی می شود ، تقریبا ۷۰ میلیون تن بالاتر از سال ۲۰۱۹ ، و یک رکورد جدید را ثبت می کند.

فائو چیست؟

سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد ( (FAO) یا Food and Agriculture Organization of the United Nations ) یک سازمان تخصصی وابسته به سازمان ملل است که در سال ۱۹۴۵ تاسیس شد.
این سازمان بین‌المللی در زمینهٔ توسعهٔ کشاورزی فعالیت دارد. سازمان فائو در سال ۱۹۴۵ توسط ۴۴ کشور عضو سازمان ملل متحد تأسیس شد. این سازمان از مرکز فائو و از طریق شبکه جهانی بالغ بر حدود نود اداره برای گسترش و مدرنیزه کردن کشاورزی، جنگلداری، شیلات و تأمین غذای مناسب برای همگان، به کشورهای در حال توسعه کمک می‌کند.

هدف این سازمان، بالا بردن سطح زندگی و بهبود تغذیه مردم جهان، توزیع مناسب مواد غذایی در مناطق گوناگون جهان و ایجاد امنیت غذایی است. مبارزه با سوءتغذیه با ارائه اطلاعات لازم به کشورهای مختلف؛ از دیگر اهداف فائو است که بازدهی کشاورزی و سطح تغذیه در جهان را افزایش داده‌است. مقر این سازمان واقع در شهر رم در کشور ایتالیا است.

اهداف فائو

مساعدت به کشورهای در حال توسعه با در اختیار گذاشتن امکانات فنی
کمک به دولت‌ها در جهت تعیین راه و روش و مشاوره در برنامه‌ریزی
جمع‌آوری، بررسی و انتشار اطلاعات
فعالیت به عنوان محلی برای تبادل نظر و گردهمایی ملت‌های فقیر و غنی با شرایط برابر

دانلود فایل پیوست

مطلب پیشنهادی

عید سعید فطر مبارک

  فرارسیدن عید سعید فطر را به دست اندرکاران صنایع غذایی کشاورزی ایران تبریک عرض …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *