قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

همکاری های علمی و پژوهشی

همکاری بین المللی علمی و پژوهشی

پیرو تفاهمنامه همکاری علمی و پژوهشی فی مابین مرکز آموزش فدراسیون تشکل های صنایع غذایی و کشاورزی ایران و آکادمی بین المللی علوم و مطالعات گرجستان ، از مهلت ارسال مقالات و پژوهش ها خود به این کنفرانس بین المللی یکماه باقی مانده است.

برای مشاهده اطلاعات بیشتر کنفرانس ها ، می توانید بر روی تصویر مربوط به هرکدام از کنفرانس ها کلیک نمایید :

***

نهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به استقبال پژوهشگران،اساتید،دانشجویان و … از نهمین کنفرانس بین المللی نوآوری و تحقیق در علوم مهندسی مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ تمدید شد.

***

چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در روانشناسی،علوم اجتماعی،علوم تربیتی و آموزشی

به اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به استقبال پژوهشگران،اساتید،دانشجویان و … از چهارمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در روانشناسی،علوم اجتماعی،علوم تربیتی و آموزشی  مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ تمدید شد.

***

هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت،اقتصاد،حسابداری و بانکداریبه اطلاع کلیه پژوهشگران گرامی می رساند با توجه به استقبال پژوهشگران،اساتید،دانشجویان و … از هشتمین کنفرانس بین المللی پژوهش های نوین در مدیریت،اقتصاد،حسابداری و بانکداری  مهلت ارسال مقالات و پرداخت هزینه ثبت نام تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ تمدید شد

مطلب پیشنهادی

عید سعید فطر مبارک

  فرارسیدن عید سعید فطر را به دست اندرکاران صنایع غذایی کشاورزی ایران تبریک عرض …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *