قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

۱ میلیون و ۸۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خرید شد

مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران، از خرید گندم در ۶ استان خبر داد.

.

مرتضی سعادتی کیا گفت: تا کنون ۱۹ استان وارد عملیات خرید شده‌اند و حدود یک میلیون و ۸۰۰ هزار تن گندم خریداری شده است.

سعادتی کیا افزود: همه فایل‌هایی که به بانک ارسال شده وجه گندم به حساب کشاورزان واریز شده است و هم اکنون در وضعیت به روز پرداخت‌ها قرار داریم.

وی گفت: جدول پاکی برای خرید تضمینی گندم در سال جاری را در ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه برای اجرا به استان‌ها و مراکز خرید ابلاغ کرده‌ایم که با نرخ ۵ هزار تومان گندم خریداری شود و مابه‌التفاوت گندم خریداری شده در اغلب استان‌هایی که زودتر خرید را شروع کرده بودند به گندم کاران پرداخت شده است.

سعادتی کیا اضافه کرد: تاکنون ۳۳۳ مرکز خرید، ۳۱۳ هزار محموله را تحویل و خریداری کرده‌اند و یکی از ویژگی‌های خرید تضمینی گندم امسال کاهش افت مفید و غیرمفید بوده است که با تغییر اندازه الک در سال جاری انجام شده است.

مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: متأسفانه به دلیل کاهش بارش‌ها، میزان سن‌زدگی در گندم‌ها بیشتر دیده می‌شود.

مدیرکل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران اضافه کرد: ۲۷ مرکز در ۶ استان خرید توافقی گندم انجام می‌دهند که بیشترین مقدار تاکنون به میزان ۴۴ هزار تن در کرمانشاه، ۲۱ هزار تن در کرمان، شش و پنج هزار تن در فارس و خوزستان خریداری شده است.

مطلب پیشنهادی

کاهش ۲۶ میلیارد متر مکعبی آب ورودی به سدهای کشور

تداوم روند کاهشی بارش‌ها نسبت به دوره مشابه دو سال اخیر اثر منفی خود را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *