قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رئیس جمهور آینده باید با باندهای ضد تولید در ادارات دولتی برخورد کند

دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشور با اشاره به اهمیت اجرای اقتصاد مقاومتی در دولت آینده و عدم تحقق آن در ۱۳ سال گذشته گفت: رئیس جمهور آینده باید با باندهای ضد تولید در ادارات دولتی برخورد کند.

.

محسن نقاشی، دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشور در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: اگر دولتها در ۱۳ سال پیش ، موضوع اقتصاد مقاومتی را اجرایی میکردند و تولید داخلی را در اولویت قرار می دادند امروز معیشت مردم و اقتصاد کشور اینچنین نبود.

وی افزود: اگر به جای راهنمایی‌های تشکلات مربوطه و ناله های تولید کنندگانی که با امید و عشق کشور و توسعه آن راه تولید ذره ای توجه می شد و مافیای واردات و مافیای جریان ضد تولید که دست در دست جریانهای ضد میهنی دارند، بازخواست می‌شدند و تولید سالاری جای موانع تولید و جریان ضد تولید را می گرفت اکنون برای رفع مشکلات کشور چشم به خارج نداشتیم.

دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشور ادامه داد: این فدراسیون اولین تشکلی بوده است که ظرف این چند سال همواره تذکرات به جا و نقدها و راهکارهای خود را اعلام نموده است اما از آنجایی که جریان ضد تولید راه را بر توسعه تولید بسته اند و هیچ اراده و تصمیمی برای بهبود اوضاع اقتصادی و معیشت مردم وجود ندارد، هر روز موانع و مشکلات و هفتاد خان ها بر سر راه تولید ایجا می شود.

وی تصریح کرد: به کاندیداهای ریاست جمهوری پیشنهاد می‌شود چنانچه برنامه ای مدون در مورد تولید دارند و نجات اقتصاد را در گرو تولید میدانند به مطالبات و راهکارهای ۲۴ ماده ای صنایع غذایی که راه نجات تولید در این بخش است توجه و اجرایی نمایند.

نقاشی با اشاره به این راهکارها گفت: قانونی شدن حمایت از تولید، اجرایی شدن قانون بهبود محیط کسب و کار، ریشه کن کردن فساد دولتی و محاکمه جریانهای ضد تولیدی، ریشه کن کردن فساد بانکی و حذف ربای مرکب و تک رقمی کردن سود بانکی، تشکیل هیاتی با حضور تشکلات تولیدی ( نه تجاری ) در جهت ساماندهی فساد و ظلم هایی که در اداره دارایی به تولید کنندگان میشود، معرفی عاملین به قوه قضاییه جهت محاکمه و حذف مالیات ارزش افزوده که بالغ بر هشت سال دوره آزمایشی آن گذشته از جمله این موارد است.

وی اظهار داشت: تشکیل هیاتی با حضور تشکلات تولیدی ( نه تجاری ) برای بررسی فساد سازمان تامین اجتماعی و ظلمی که به تولید کنندگان میشود و معرفی عاملین به قوه قضاییه جهت محاکمه، بررسی فساد در واردات با ارز ۴۲۰۰ تومانی که بیت المال را غارت نموده و بیشترین لطمه را به تولید کنندگان وارد و معیشت مردم را به حداقل رسانده اند نیز از جمله این پیشنهاد ها است.

دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشور ادامه داد: بررسی و برچیدن فسادی که توسط دلالان ایجاد میشود و باعث نابودی تولید و معیشت مردم شده ، حمایت از ایجاد فروشگاههای زنجیره ای توسط تولید کنندگان و ایجاد اولین شهرک تخصصی صنایع غذایی در خاورمیانه نیز از این جمله است.

وی گفت: صنایع غذایی همچنین نیازمند ایجاد صندوق مالی برای تولید کنندگان صنایع غذایی هستند تا تسهیلات ارزان در اختیار آنها قرار دهند.

نقاشی گفت: اجرای قانون ممنوعیت بانکها از بنگاه داری، مبارزه جدی با کالای قاچاق بدون عوارض و مالیات که دشمن اشتغال و تولید است نیز نیازمند توجه بیشتر است.

وی ادامه داد: رییس جمهور به وزرا دستور اکید داده است که از تشکلها و تولید کنندگان (نه تجار) که رزمندگان جبهه اقتصادی هستند به صورت مشاور انتخاب نمایند و وزرای ذیربط تولید، ملزم به جلسات مشورتی با تشکها هستند اما در این دولت توجهی به این رزمندگان نشد.

رئیس جمهور آینده با جناح های ضد تولید در ادارات دولتی برخورد کند

دبیر فدراسیون تشکل‌های صنایع غذایی کشور با اشاره به اهمیت نابودی زنجیره فساد اداری و ضد تولید گفت: امیداریم که رئیس جمهور آینده اقدام به برچیدن فساد ایجاد شده توسط جناح ضد تولید که در ادارات دولتی به صورت علنی و آشکار حضور دارند و منافع ملی را فدای منافع سودجویان می کنند جلوگیری کند.

وی اظهار داشت: فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی از کاندیدایی که با شهامت و قدرت تمام بتواند نکات مذکور و راهکار های ۲۴ ماده ای فدراسیون صنایع غذایی را اجرایی نماید، حمایت خود را اعلام نموده و در اجرایی شدن موارد فوق از هیچ تلاش و کوششی به دولت آینده فرو گذاری نخواهد کرد.

مطلب پیشنهادی

پژوهشکده پولی و بانکی گزارش تولید صنعتی را برای تیرماه منتشر کرد

تصویر صنعت ایران پس از حذف ارز ۴۲۰۰ پژوهشکده پولی و بانکی که بازوی پژوهشی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *