قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

باید در عرصه‌های جدید اقتصاد کشاورزی حرکت کنیم / گردشگری کشاورزی دنبال می‌شود / محصولات کشاورزی باید دارای ارزش افزوده شوند

گردشگری کشاورزی در کشور دنبال می‌شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی گفت: گردشگری کشاورزی در کشور دنبال می‌شود.

مشاور وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم توسعه صنعت توریسم در بخش کشاورزی تأکید کرد.

جناب محمدرضا قدسی در نشستی با معاون استاندار سمنان اظهار داشت: گردشگری کشاورزی در کشور از سوی وزارت جهاد کشاورزی و با همکاری دستگاه‌های مرتبط دنبال می‌شود.

وی با اشاره به رویکرد وزارت جهاد کشاورزی در توسعه این بخش در کشور افزود: وزارت جهاد کشاورزی از سال‌های گذشته موضوع حمایت از فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان بخش کشاورزی را دنبال کرده و در چند سال اخیر واحدهای تولیدی مناسبی در حوزه کشاورزی در نقاط مختلف کشور ایجاد شده است.

مدیرکل امور استان‌های وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به لزوم حرکت در عرصه‌های جدید اقتصاد کشاورزی، بر لزوم توسعه مستمر این بخش به‌ویژه در حوزه توریسم کشاورزی تأکید و تصریح کرد: ایجاد ارزش‌افزوده در محصولات بخش کشاورزی از طریق به‌کارگیری دانش روز در این حوزه باید مورد توجه قرار گیرد.

 

قدسی توسعه صادرات محصولات کشاورزی با توجه به ساماندهی بازار داخلی این محصولات را یکی از برنامه‌های مهم وزارت جهاد کشاورزی عنوان و با اشاره به ارزآوری مناسب این رویکرد در سال‌های اخیر با وجود تحریم‌های گسترده و ظالمانه دشمنان بیان کرد: این روند مناسب باید همچنان استمرار یابد.

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل نامی نو ابر کار آفرین ایران شد

 همایش ابر کارآفرینان ایران یکی از بزرگترین رویدادهای کارآفرینی در ایران است که با هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *