قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی روغن نباتی برگزار شد

این مراسم با حضور اکثریت اعضا برگزار شد.

در ابتدای این مراسم بیرشک دبیر انجمن صنفی روغن‌نباتی با بیان این‌که انجمن در حال حاضر ۵۹ عضو دارد گفت خوشحالیم که در مراسم امروز ۳۲ نفر از اعضا به‌صورت حضوری و چهار نفر از طریق اسکایپ همراه ما هستند.

در ادامه این جلسه سعید جارودی به‌عنوان رییس جلسه انتخاب شد وی با تشکر از تلاش‌ها و زحمات اعضای هیأت مدیره انجمن در سال گذشته گفت: افزایش اعضای انجمن را به فال نیک گرفته و از همراهی و همدلی اعضای هیات مدیره در سال گذشته نیز بسیار سپاسگزارم.

در ادامه این مراسم شه رضایی خزانه‌دار هیأت مدیره به شرح فعالیت‌های انجمن در سال گذشته پرداخت و افزود‌: میزان واردات روغن خام دانه و کنجاله در سال گذشته از نظر وزنی ۲۰ درصد کاهش داشته است و به رغم افزایش بهای دانه‌های روغنی از نظر ارزش دلاری نیز با کاهش ۵ درصدی مواجه بودیم و در کل می‌توان گفت در سال ۹۹ حدود ٨درصد نسبت به سال ۹٨کاهش تولید روغن نباتی در کشور داشتیم.
وی با بیان این‌که در حال حاضر در کشور ۵۶ کارخانه روغن‌کشی و تولید روغن در کشور فعال هستند تصریح کرد: ۵.۹۰۰ هزارتن نیاز سالانه مواد اولیه برای این کارخانجات است که حدود ۹۰درصد نیاز مواد اولیه از طریق واردات از کشورهای اکراین، مالزی، آرژانتین تأمین می‌شود.
وی در ادامه افزود: ۲ میلیون تن نیاز سالانه کشور به انواع روغن خوراکی است.


 

مطلب پیشنهادی

عید سعید فطر مبارک

  فرارسیدن عید سعید فطر را به دست اندرکاران صنایع غذایی کشاورزی ایران تبریک عرض …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *