قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

سهمیه گندم کارخانه های آرد که نوسازی نکنند، سالانه ۲۰ درصد کم می‌شود

معاون استانداری تهران با اشاره به همیت نوسازی و بهسازی کارخانجات آرد گفت: سهمیه گندم کارخانه های آردی که نوسازی نکنند هر سال ۲۰ درصد کم میشود.
حشمت اله عسگری به همراه عباس ارشدی مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان تهران و تعدادی از مدیران دستگاه‌های ذیربط در بازدید از بزرگترین مرکز ذخیره سازی و استراتژیکی کالاهای اساسی دولتی استان تهران و ساخت مخازن روغن این مجتمع در جریان میزان موجودی و اقدامات کنترلی و نحوه نگهداری و اصول و ضوابط بهداشتی و فنی انبارهای ذخیره (گندم و برنج) قرار گرفت.
وی در جریان این بازدید با اشاره به ذخیره کافی کالاهای اساسی استان اظهار داشت: در این زمینه خوشبختانه مشکلی نداریم و میزان کالاهای اساسی بویژه ذخیره گندم رضایت بخش است.
معاون اقتصادی استاندار تهران در ادامه با بازدید از کارخانه آرد و کارخانه بسته بندی اتوماتیک در منطقه احمد آباد مستوفی بیان کرد: نوسازی و بهسازی کارخانجات آرد استان موضوع مهمی است که توسط کارگروه آرد و نان استان به صورت جدی دنبال می‌شود و کارخانجاتی که طی برنامه زمانبندی مشخص شده اقدام به بازسازی و نوسازی نکنند به طور سالیانه هر سال ۲۰درصد از سهمیه آنها کم خواهد شد و پس از پنج سال کل سهمیه آنها قطع خواهد شد و به عنوان تشویقی به کارخانجات دیگر واگذار خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

تشدید قیمتگذاری دستوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *