قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی نو: افزایش و عدم ثبات ارز باعث کمبود و افزایش قیمت مواد اولیه شده است

مهندس امیررضا ثابت پی معتقد است تنها راه ایجاد ثبات اقتصادی اصلاح برخی از سیاست ها و هماهنگی بین ارکان مختلف دولت است.

مهندس امیررضا ثابت پی در گفتگو یی مبنی بر دغدغه فعلی تولیدکنندگان کشورمان در وضعیت فعلی کشور گفت: امروز دغدغه و نگرانی اصلی بیشتر  تولیدکنندگان کشور نوسانات قیمت ارز، نبودن مواد اولیه، یکسان نبودن سیاست های اقتصادی دولت است  که نشان دهنده نا هماهنگی  موجود دربین دستگاههای مختلف است.

مدیرعامل گروه صنایع غذایی نامی نو افزود: این موضوع گریبان همه  فعالان اقتصادی را گرفته است و متاسفانه در این ایام  شاهد افزایش و عدم ثبات قیمت ارز هستیم که  به تبع آن کمبود مواد اولیه و قیمت های نابسامان و غیر عقلایی را به دنبال داشته است .

این کارآفرین برجسته کشورمان ادامه داد: برخی از تجار و واردکنندگان نیز از آشفتگی بازار سوء استفاده می کنند که  البته یک جورهایی هم می توان به آنها حق داد  که نمی توانند به سهولت کالاهای مورد نظر را  وارد کنند  و مجبور می شوند با چند دست واسطه  کالا را  وارد کشور کنند ،

ثابت پی افزود: پیدا نکردن شریک های تجاری که شهامت کار کردن با ایران را داشته باشند و مبادلات بانکی  همگی مزید برعلت هستند و در کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت آن تاثیر گذار هستند.

رئیس هیئت مدیره فدراسیون تشکل های بخش کشاورزی و صنایع غذایی در پایان گفت :امیدوارم مشکل سیاسی کشور حل شود چرا که این موضوع است که بر اقتصاد کشور تاثیر گذاشته است و می تواند بسیاری از مسایل موجود را حل و فصل کند.

مطلب پیشنهادی

وام زنجیره‌ای در زمین کشاورزی

تولید غذا آسان‌‌‌تر خواهد شد؛ اگر فاز سوم طرح تامین زنجیره‌‌‌ای عملیاتی شود. این چکیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *