قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

نحوه تمدید دوره تأمین مالی و بازپرداخت اقساط تسهیلات ارزی ابلاغ شد + اصل نامه

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رییس جمهور در نامه ای تصمیمات جلسه دویست و دهم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ در خصوص «تمدید دوره تأمین مالی و بازپرداخت اقساط تسهیلات ارزی» را ابلاغ کرد.

متن کامل نامه به شرح زیر است:

جناب آقای دکتر دژ پسند – وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی

جناب آقای دکتر همتی – رئیس کل محترم بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر شهیدزاده – رئیس محترم هیات عامل صندوق توسعه ملی

سلام علیکم؛
تصمیمات جلسه دویست و دهم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت مورخ ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ در خصوص «تمدید دوره تأمین مالی و بازپرداخت اقساط تسهیلات ارزی» که به تائید ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران رسیده است، به شرح زیر برای اجرا در سالهای ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ ابلاغ می شود.
۱- بانک های عامل مجازند در صورت درخواست اشخاص و بنگاه های اقتصادی متقاضی، نسبت به امهال یک ساله تسهیلات ارزی که از محل منابع داخلی خود پرداخت نمودهاند، اقدام نمایند. ۲- صندوق توسعه ملی و بانکهای عامل مربوطه موظف اند در صورت در خواست اشخاص و بنگاه های اقتصادی متقاضی، نسبت به امهال یک ساله تسهیلات ارزی پرداخت شده اقدام نمایند. مدت مذکور از طریق مصوبه هیأت امنای صندوق توسعه ملی به حداکثر طول دوره تأمین مالی طرح ها، علاوه بر کلیه تمدیدهای قبلی، اضافه می شود.
۳- بانکهای عامل مربوطه مجازند در صورت در خواست اشخاص و بنگاه های اقتصادی متقاضی، نسبت به امهال یک ساله تسهیلات ارزی پرداخت شده از محل جزء (د) بند ( ۶ ) قانون بودجه سال ۱۳۸۸ کل کشور اقدام نمایند. دوره سپرده گذاری ارزی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نزد بانک عامل برای یک سال تمدید می شود.
۴- در صورت امهال تسهیلات ارزی طبق بندهای فوق، بانکهای عامل مربوطه موظف اند بابت امهال این تسهیلات و طی دوره مزبور، نسبت به خروج نام متقاضی از سرفصل مطالبات غیر جاری و توقف عملیات اجرای ی وصول مطالبات، اقدام نمایند.
***

مطلب پیشنهادی

وام زنجیره‌ای در زمین کشاورزی

تولید غذا آسان‌‌‌تر خواهد شد؛ اگر فاز سوم طرح تامین زنجیره‌‌‌ای عملیاتی شود. این چکیده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *