قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

اجرایی شدن ۲۴ راهکار برای تولید

در دیدار دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران با معاون اقتصادی وزارت کشور مطرح شد؛

اجرایی شدن ۲۴ راهکار برای تولید

دیدار محسن نقاشی دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران با دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید راهکارهایی برای تولید مطرح شد.

***

محسن نقاشی در گفتگو با جهانی خبر اظهار کرد : این دیدار درپی شعار سال ۱۴۰۰ تولید، پشتیبانی، مانع زدایی‌ها بود و از آنجا که دین پرست معاون اقتصادی وزارت کشور و قائم مقام وزیر صنایع در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید میباشد و به مشکلات تولید اشراف دارد و به منظور اجرایی شدن شعار سال، فدراسیون صنایع غذایی اعلام آمادگی کامل خودرا برای اجرایی شدن ۲۴ راهکار مطرح شده توسط فدراسیون که لازم و منطقی میباشد اعلام کرد.

وی با بیان اینکه صنایع غذایی در سال ۹۹ با تمام وجود مشکلات کرونا و تحریمها که در راس تمام صنایع کشور بوده است از قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خواستار قانونی شدن حمایت‌ از تولید هستیم، گفت: اگر ستاد تسهیل طرحی را مصوب کند که مسئولین ذیربط تولید صنایع غذایی، هر ماه با فدراسیون صنایع غذایی که تشکل تولیدی میباشد جلسه ای در جهت اوضاع مانع زدایی ها داشته باشند.

دبیر فدراسیون تشکلهای صنایع غذایی کشاورزی ایران بیان کرد: همچنین قائم مقام ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال ۱۴۰۰ ترتیبی اتخاذ کند که مدیران ارشد و میانه دولت برابر قانون محیط کسب و کار نظرات تشکلها را در نظر بگیرند.

در این دیدار نیز دین پرست با ابراز امیدواری درسال جدید در جهت تسهیل فعالیت های تولیدکنندگان صنایع غذایی گفت: تولید کنندگان صنایع غذایی از سوی فدراسیون و حتی خودشان مشکلات را مطرح کنند تا در ستاد تسهیل مساعدت کنیم ضمن اینکه جلسات و بازدید از واحدهای تولیدی و مشکلات واحدها را فدراسیون هماهنگ کند.

معاون اقتصادی وزارت کشور افزود: حتما فدراسیون صنایع غذایی را در کارگروه های تخصصی ورود خواهیم داد که بطور تخصصی مشکلات صنایع غذایی را مطرح کنند.

در پایان دین پرست گفت: هفته آینده فدراسیون با توجه به رعایت پروتکل کرونا تعدادی از تولید کنندگان را از هر صنف مختلف صنایع غذایی در سالن وزارت کشور جهت عنوان مشکلات دعوت کند.

.

منبع خبر : وب سایت جهانی خبر

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل نامی نو ابر کار آفرین ایران شد

 همایش ابر کارآفرینان ایران یکی از بزرگترین رویدادهای کارآفرینی در ایران است که با هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *