قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

رئیس هیئت مدیره شرکت سبزی ایران : کارآفرینان در شرایط سخت با ایجاد اشتغال توانسته اند نقش مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه به خوبی ایفاء و به رشد صادرات غیرنفتی کمک شایانی کنند

مهندس احمد فتح الهی گفت: : اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط سخت و دشوار، کارآفرینان بتوانند با ایجاد اشتغال، مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه ایفا کنند و باعث رشد و شکوفایی اقتصادی در کشور شوند.

رئیس هیئت مدیره شرکت سبزی ایران  در پاسخ به سئوال ” کارآفرینان تا چه حد در شرایط سخت تحریمی کشور توانسته‌اند به اهداف مختلف کشور از جمله اقتصاد مقاومتی و رونق تولید کمک کنند. در این زمینه ارگان های دولتی در این مسیر چه حمایتی از تولیدکنندگان داشته اند؟”  گفت: متاسفانه در چند سال اخیر با شدت گرفتن تحریم های یکجانبه و غیر انسانی کشورهای غربی  و امریکا علیه جمهوری اسلامی ایران واژه جدید اقتصاد مقاومتی به ادبیات اقتصادی کشور اضافه و به فراخور حال و روز اقتصاد کشورمان مورد بحث قرار گرفته است.

نایب رئیس هیئت مدیره انجمن علوم و صنایع غذایی ایران افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی آن اقتصادی که در شرایط سخت و دشوار، کارآفرینان بتوانند با ایجاد اشتغال، مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه ایفا کنند و باعث رشد و شکوفایی اقتصادی در کشور شوند.

فتح الهی ادامه  داد: خوشبختانه کارآفرینان در دوره تحریم علی الرغم فشارها و محدودیت های ایجاد شده توسط کشورهای غربی و همچنین قانون های غیر تخصصی که از طرف دولت تصویب و ابلاغ گردیده به خوبی توانسته اند ظرفیت های بالقوه اقتصادی کشور را بالفعل کرده و افق های روشنی برای آینده و استقلال اقتصادی کشور ایجاد کنند.

این کارآفرین برجسته کشور افزود:استارت آپ ها و کسب و کارهای جدید  و تسریع فعالیت این کسب و کارها در حوزه های مختلف اقتصادی نشان از امید و خودباوری کارآفرینان نسبت به آینده اقتصادی کشور دارد و کارآفرینان در این شرایط سخت با ایجاد اشتغال و حمایت از مردم توانسته اند نقش مسئولیت اجتماعی خود را در قبال جامعه را به خوبی ایفاء و به رشد صادرات غیرنفتی کمک شایانی انجام دهند .

مهندس فتح الهی در پایان گفت: در این زمینه کارآفرینان باید حس تشخیص بالایی داشته باشند تا بتوانند در مقابل فشار تحریم ها آن را کنترل و بی اثر کنند و وابستگی ها را کم و تولید داخل را گسترش دهند .

مطلب پیشنهادی

مدیر عامل نامی نو ابر کار آفرین ایران شد

 همایش ابر کارآفرینان ایران یکی از بزرگترین رویدادهای کارآفرینی در ایران است که با هدف …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *