قالب وردپرس دانلود آبجکت 3Dmax پرنده فناوری

ضرورت تشکیل اتاق فکر در زنجیره صنایع غذایی کشور از نخبگان جوان و پیشکسوتان،تنها راه عبور از بحران فعلی تولید پایدار است،دولت باید هرچه سریع‌تر زنجیره ضدتولید موجود را حذف کند.

دبیر فدراسیون صنایع غذایی کشاورزی کشور مطرح کرد :

ضرورت تشکیل اتاق فکر در زنجیره صنایع غذایی کشور از نخبگان جوان و پیشکسوتان،تنها راه عبور از بحران فعلی تولید پایدار است،دولت باید هرچه سریع‌تر زنجیره ضدتولید موجود را حذف کند.

مهندس محسن نقاشی پیشنهاد داد اتاق فکرهایی متشکل از نخبگان جوان و پیشکسوتان در زنجیره صنایع غذایی کشور با هدف ایجاد تحول در این حوزه تشکیل شوند.

وی گفت:« جوانان نخبه و دست اندرکار و پیکسوتان زنجیره صنایع غذایی کشاورزی- از مزرعه تا سفره خانوار- می‌توانند در اتاق فکرهای متشکل شوند تا در جهت ارتقای هرچه بیشتر صنایع غذایی کشاورزی به تولید ایده و فکر بپردازند.»

نقاشی با اشاره به اهمیت اتاق‌های فکر در صنایع کشورهای توسعه یافته و نقش این مراکز در ایجاد تحولات راهبردی و تاکتیکی گفت:«باید این اصل را بپذیریم که تنها با یکپارچگی در زنجیره صنایع غذایی کشاورزی می‌توان از تمامی پتانسیل‌های موجود استفاده کرد. جوانان ما ایده‌های بسیار وسیع و عملیاتی دارند که متاسفانه به آنهابها داده نشده است.»
این فعال صنعت غذا کشور در ادامه با بیان اینکه صنایع غذایی کشاورزی بالاترین رقم اشتغال کشور رادارد، افزود:« اتاق فکرها می‌توانند با توجه به ممنوعیت واردات اقلام زیادی از کالاها در این فاز عملکرد و نقش بسیار خوبی داشته باشند.»
او گفت:«دولت بهتر است دراین شرایط از شوک در بیاید و ماده ۲ و ۳ قانون بهینه محیط کسب و کار را رعایت نماید. مشارکت تشکل‌ها بهترین گزینه در جهت رفع موانع است زیرا تولید کنندگان هزاران بار در حیطه کاری خود با تجربه تر و دلسوزتر هستند.»
نقاشی در پایان با تاکید بر اینکه تنها را ه نجات اقتصاد و عبور از گذر بحران تولید پایدار است، گفت:« متاسفانه علیرغم تمام دلایلی که بر صداقت تولید کنندگان وجود دارد اما دولت‌ها هیچ وقت به تولید کنندگان فرصت رشد نداده‌اند. در شرایط فعلی هم دولت چاره‌ای ندارد که هرچه سریع‌تر زنجیره ضد تولید موجود را حذف کند.»

مطلب پیشنهادی

تشدید قیمتگذاری دستوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *